HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

  ‘’Paketleme Hakkında Her Şey’’ sloganıyla yola çıkan MEKAPACK Makina; sahip olduğu uzman kadroyla her türlü konveyör sistemlerini, otomasyon sistemlerini ve çikolata / şeker besleme sistemlerini kendisi üretmektedir. Mekapack sahip olduğu besleme sistemleriyle üretim kalitesini ve verimliliği artırarak müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası mükemmele ulaşmayı hedefleyen bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. 

  Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her türlü makineyi (Çikolata Paketleme Makineleri, Flowpack Paketleme Makineleri, Doldurma Makineleri vb.) partner firmalarla iletişime geçerek en uygun model, özellik ve fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Mekapack Makina ‘nın sahip olduğu bu ağ sayesinde oluşturulacak yeni projeler, müşterinin bilgisi dahilinde baştan sona kadar kesintisiz bir iletişimle takım çalışması halinde yürütülür.

  Yılların bize kazandırdığı deneyimlerle ve kusursuz hizmet anlayışımızla siz değerli firmaların hizmetindeyiz.

Vizyon & Misyon

  ‘’En iyilerle çalışarak en iyilerden olma’’ vizyonu ve ‘’İşini en iyi şekilde yapma’’ misyonumuzla Mekapack Makina olarak müşterilerimize her alanda hizmet etmekteyiz.

  Satış öncesi ve sonrası kesintisiz iletişim ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini sağlamak ana hedeflerimizdendir.

Daha Fazlası için İletişime Geçin
Image
Mekapack logo
Image

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mekapack Makina olarak;

  • Başlanan her projeyi istenen kalitede, eksiksiz ve müşteri memnuniyeti sağlanmış şekilde bitirmeyi,
  • Projenin her aşamasında müşterilerimiz ve partnerlerimizle iletişimimizi kesintisiz sürdürmeyi,
  • İçinde bulunduğumuz ve sorumluluğunu hissettiğimiz topluma ve çevreye örnek bir kuruluş olmayı,
  • İş hacmimizi ve ilişkilerimizi sürekli geliştirerek ülkeye ve dünyaya iyi anlamda katkıda bulunmayı taahhüt ederiz.

Kariyer Olanakları

Mekapack Makina kendini geliştirmek isteyen iş arkadaşlarına en uygun ortamı sağlayarak daha verimli ve etkili işgücü elde etmeyi amaçlar. Gelişmelere açık olunması Mekapack Makinanın çalışanlarından istediği temel prensiplerindendir.

Formumuzu doldurarak kariyer olanakları hakkında görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

İletişime Geç